Tuesday, May 30, 2023
рекламно место 1spot_img
домаГОВОРНИЦАИванка Василевска - Македонските граѓани не се должни да живеат несигурен живот

Иванка Василевска – Македонските граѓани не се должни да живеат несигурен живот

Со кое исполнето ветување и со кој образ Заев ќе ја води Република Македонија? Кога Заев зборува за образ, сите слушаат ѓон, без интегритет не може да се гради држава.

Уривањето на правниот систем и спремноста да се продадат националните интереси се одликувања на оваа коалиција кои ќе ги следат за навек.

Македонските граѓани не се должни да живеат несигурен живот, а никој не го избегнал судот на минливоста, па кога тогаш и Заев ќе се соочи со одговорноста од своите постапки.

Со кое исполнето ветување и со кој образ Заев ќе ја води Република Македонија?Кога Заев зборува за образ, сите слушаат…

Публикувахте от Иванка Василевскa в Неделя, 30 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани