Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИЗаев е директно виновен за доцнењето на платите во штипска Баргала

Заев е директно виновен за доцнењето на платите во штипска Баргала

Зоран Заев е директно одговорен за доцнењето на плата во штипска Баргала. Toј е директно одговорен за доцнењето на плата во штипска Баргала за што самиот рече дека ќе има брзо решение на проблемот, напоменуваат во ВМРО-ДПМНЕ.

Човекот кој не може да исплати плата на уметниците и министерството за култура нема право да се фали онаму каде нема простор за тоа.

Заев не решава проблеми, тој е дел од проблемот. Баргала Заев ја реши исто како и Еврокомпизит и Колска кои се најголемите загубари. Пред 4 години овие две фабрики му беа неговото ветување.

Заев е директно виновен за осиромашувањето на македонскиот народ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани