Tuesday, May 30, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИНевин граѓанин заврши во затвор: Време е да ја платам цената за...

Невин граѓанин заврши во затвор: Време е да ја платам цената за непокорот, никогаш Северна! (ФОТО)

Граѓанинот Кристијан Јандриоски преку статус на Фејсбук денеска напиша дека време е да ја плати цената за непокорот.

Тој својот патриотизам ќе го плати со казна затвор која му ја изрече судот во владеењето на оваа според многумина ненародна власт.

-Време е да ја платам цената за непокорот.
Ебати животот ако не си спремен да умреш за неа.

-Време е да ја платам цената за непокорот.
Ебати животот ако не си спремен да умреш за неа.

НикогашСеверна стои во неговиот пост на Фејсбук.

Време е да ја платам цената за непокорот.Ебати животот ако не си спремен да умреш за неа.#НикогашСеверна 🔴⚫

Публикувахте от Kristian Jandrioski в Четвъртък, 27 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани