Monday, October 2, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИКети Пери и Орландо Блум станаа родители, ова е првата фотографија од...

Кети Пери и Орландо Блум станаа родители, ова е првата фотографија од малата Дејзи

Пејачката Кети Пери вчера на свет ја донесе ќерката Дејзи Дов. Ова е нејзино прво дете со вереникот, актерот Орландо Блум.

Парот среќните вести ги сподели на социјалните мрежи со црно-бела фотографија на која својата ќерка ја држат за рака.

Кејт и Орландо се започнаа за забава по повод доделување на наградата Златен Глобус во 2016 година, а се верија минатата година на Денот на вљубените.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани