Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИТРАГЕДИЈА ВО ОХРИД- турист пронајден мртов во куќата во која престојувал

ТРАГЕДИЈА ВО ОХРИД- турист пронајден мртов во куќата во која престојувал

Вчера околу 14.45 часот во СВР Охрид било пријавено дека во куќа на бул.„Македонски просветители“, било пронајдено починато лице, кое престојувало во куќата.

По наредба на Јавен обвинител, врз телото на починатото лице ќе се врши обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани