Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТФОТО: Први фотографии од синот на Стојанче Стоилов

ФОТО: Први фотографии од синот на Стојанче Стоилов

Ракометниот репрезентативец Стојанче Стоилов и неговата сопруга Деница се реализираа во улогата на родители на 19-ти август.

Малиот Бојан е првата среќа за младиот брачен пар, a бременоста на Деница минала без никакви проблеми.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани