Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИТасевски: Ама сега без кукање немало плата уште, нема ни да има,...

Тасевски: Ама сега без кукање немало плата уште, нема ни да има, нели го гласавте помалото зло

Aктерот Сашо Тасевски бара од граѓаните да не кукаат што немаат плати бидејќи го гласале помалото зло. Тој ги советува да се фатат за криминал но оти и таму било зафатено.

Ама сега без кукање. Немало плата уште. Нема ни да има. Нели го гласавте помалото зло?Е па сега тоа ќе расте ко цвеќе….

Публикувахте от Sasho Tasevski в Четвъртък, 20 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани