Monday, October 2, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВИДЕО: Пратеникот Арбен Зибери (внук на Насер) нервозен излезе од Собранието, со...

ВИДЕО: Пратеникот Арбен Зибери (внук на Насер) нервозен излезе од Собранието, со џипот удри во металната рампа

Новинарот на ТВ Клан, Фуркан Салиу, на својот Фејсубк профил објави видео на кое се гледа како новиот пратеник Арбен Зибери, инаку внук на Насер Зибери (кандидатот на ДУИ за премиер), нервозен излезе од Собранието и на излегување со џипот удри во металната рампа.

Зибери беше директор на ИЈЗ пред да биде разрешен од министерот за здравство Венко Филипче.

Video ekskluzive: Deputeti “rrebel” i BDI-së godet rrethojën e hekurit duke u larguar nga Kuvendi

Публикувахте от Lajm TV в Четвъртък, 20 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани