Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИПрес-конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

Прес-конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес конференција на тема економија.

Прес конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

Публикувахте от Kurir в Вторник, 11 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани