Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИПоројните дождови кои денеска ја зафатија Македонија го поплавија Охридското корзо

Поројните дождови кои денеска ја зафатија Македонија го поплавија Охридското корзо

Поројните дождови кои денеска ја зафатија Македонија го поплавија охридското корзо.

Метеоролозите најавуваат дека облачно, посвежо и нестабилно време со пороен дожд, грмежи и засилен ветер ќе има и до крајот на неделата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани