Wednesday, May 31, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИСпецијалците на МВР ја прекинаа потрагата по удавеното момче

Специјалците на МВР ја прекинаа потрагата по удавеното момче

Специјалната единица „Тигар“ која денес пристигна во Претор со цел да го пронајде удавеното момче, ја прекина потрагата, соопшти ТВ Алфа.

Имено боците на нуркачите останале без кислород, па поради тоа е прекината потрагата.

По момчето кое се удави во водите на Преспанското езеро се трага повеќе од 24 часа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани