Thursday, September 28, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИИсвиркана владината делегација во Крушево: Ова е место за херои, не за...

Исвиркана владината делегација во Крушево: Ова е место за херои, не за предавници (ВИДЕО)

Релативно малиот број на посетители на Мечкин Камен во Крушево околу 11.30 часот ги пречекаа и претставниците на Владата. Тие беа исвиркани од дел од присутните граѓани, објави Фокус.

„Ова е место за херои, не за предавници“, „Никогаш Северна, само Македонија“ , викаа присутните кон владините функционери.

Видеото може да го погледнете на ТУКА.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани