Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИПоројните дождови кои денеска ја зафатија Македонија го поплавија Охридското корзо

Поројните дождови кои денеска ја зафатија Македонија го поплавија Охридското корзо

Поројните дождови кои денеска ја зафатија Македонија го поплавија охридското корзо.

Метеоролозите најавуваат дека облачно, посвежо и нестабилно време со пороен дожд, грмежи и засилен ветер ќе има и до крајот на неделата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани