Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИИсвиркана владината делегација во Крушево: Ова е место за херои, не за...

Исвиркана владината делегација во Крушево: Ова е место за херои, не за предавници (ВИДЕО)

Релативно малиот број на посетители на Мечкин Камен во Крушево околу 11.30 часот ги пречекаа и претставниците на Владата. Тие беа исвиркани од дел од присутните граѓани, објави Фокус.

„Ова е место за херои, не за предавници“, „Никогаш Северна, само Македонија“ , викаа присутните кон владините функционери.

Видеото може да го погледнете на ТУКА.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани