Monday, October 2, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТЗа својот 35-ти роденден Саша Ковачевиќ ја изненади публиката со нов летен...

За својот 35-ти роденден Саша Ковачевиќ ја изненади публиката со нов летен хит

Српскиот пејач, Саша Ковачевиќ, вчера го прослави својот 35-ти роденден, а наместо да добие подароци, атрактивниот пејач реши да ја изненади својата публика со што им поклони нов летен хит и високобуџетен спот на кој се гледа дека не штедел.

Песната се вика „Она“, а истата за неколку саати успеа да стане вистински хит.

За помалку од 5 часа новиот сингл на Ковачевиќ успеа да собере над 300.000 прегледи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани