Wednesday, May 31, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТАнастасија Ражнатовиќ потполно го смени личниот изглед, фановите и порачаа само два...

Анастасија Ражнатовиќ потполно го смени личниот изглед, фановите и порачаа само два збора

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ не престанува да ги изненадува своите фанови.

На нејзината убавина ретко кој останува имун, а нејзините фотографии во костим за капење секојпат ги руши социјалните мрежи.

Овој пат таа исто така сподели фотографија во костим за капење, но наместо во него сите гледаа во нејзиното лице и фаца.

Имено пејачката направила толку голема трансформација што и фановите не ја препознале на прв поглед.

„Боже ова не е нормално, колку си убава“, „Холивуд ја има Памела, ние Анастасија“ „Шишките одлично ти стојат“ се само дел од коментарите.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани