Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИ(ВИДЕО) Поради влошување на здравствената состојба на таткото на Бојан Јовановски, Миле...

(ВИДЕО) Поради влошување на здравствената состојба на таткото на Бојан Јовановски, Миле Јовановски, судењето за „Меѓународен сојуз“ е прекинато

Поради влошување на здравствената состојба на таткото на Бојан Јовановски, Миле Јовановски, судењето за „Меѓународен сојуз“ е прекинато на 30 минути, објавува ТВ 21.

Набрзо дојде и брзата помош која интервенираше.

Не е познато дали судењето ќе продолжи.

Денеска е давање на воведни зборови за предметот, во кој обвинети се Бојан Јовановски, Фросина Ременски, Јасна Мандиќ, Кристина Блажевска и Миле Јовановски.

https://www.facebook.com/watch/?v=336489340689873

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани