Monday, January 30, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВознемирувачко видео од вчерашната сообраќајка кај Свети Николе

Вознемирувачко видео од вчерашната сообраќајка кај Свети Николе

Тешка сообраќајна несреќа се случи вчера на патот Свети Николе кон Куманово.

Видеото објавено на „Јутјуб“ е снимен автомобил кој се движи на средината на коловозот, а на моменти и сосема вози на спротивната лента.

Погледнете го моментот кога од спротивниот правец доаѓа друг автомобил и тие се судираат на патот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани