Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИХорор во Флорида - Три млади лица ѕверски убиени и масакрирани (ВИДЕО)

Хорор во Флорида – Три млади лица ѕверски убиени и масакрирани (ВИДЕО)

Полицијата во Флорида затекна ужасна глетка кога ги пронајде мртви телата на три млади лица. Биле блиски пријатели, а последните моменти од животот им биле хорор.

Прво биле ѕверски претепани, а потоа и застрелани во близина на езеро додека рибареле.

„Најдовме ужасна сцена“, изјави шерифот Грејди Џад пред новинарите, додавајќи дека видел многу убиства, но тоа е едно од најстрашните во неговата кариера, објави Фокс Њуз.

Телата на тројца пријатели, 20-годишниот Демион Тилман, 28-годишниот Брендон Ролинс и 30-годишниот Кивин Спрингфилд, како што рече шерифот, биле масакрирани.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани