Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИПрес-конференција на Мицкоски во 12:30 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 12:30 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција по вчерашните предвремени парламентарни избори.

Од партијата истакнуваат дека прес-конфренцијата ќе се одржи во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани