Friday, September 29, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИАпасиев: На повидок тежок фалсификат

Апасиев: На повидок тежок фалсификат

Претседателот на Левица Димитар Апасиев обвини дека ова се најнерегуларните избори откога постои Македонија, реагирајќи на хаосот кој во моментот се случува во Државната изборна Комисија.

Видете ја ПЕРВЕРЗИЈАТА на изборната кражба… Имаш рок од 24 или 48 часа за приговор, ама не ти даваат увид во…

Публикувахте от Димитар Апасиев в Четвъртък, 16 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани