Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВИДЕО: Исти луѓе, исти лаги

ВИДЕО: Исти луѓе, исти лаги

ВМРО-ДПМНЕ објави видео на кое се гледа дека Зоран Заев и други функционери на СДСМ лажно три години ветуваат изградба на нов клинички центар секоја година.

Ваквото ветување, кое СДСМ и Заев требаше досега да го реализираат, повторно се најде во новите ветувања со кои партијата ја бара довербата од граѓаните на овие избори.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани