Thursday, September 28, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИПрофесорката на правниот факултет, Проф. д-р Тања Каракамишева со поддршка за Владимир...

Професорката на правниот факултет, Проф. д-р Тања Каракамишева со поддршка за Владимир Панчевски !

Професорката на правниот факултет, Проф. д-р Тања Каракамишева со поддршка за Владимир Панчевски

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани