Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИЗа Заев Албанците во Македонија се Шиптари и кои пет банки не...

За Заев Албанците во Македонија се Шиптари и кои пет банки не вредат на пазарот на гласови

За лидерот на СДСМ и поранешен претседател на Владата Зоран Заев, Албанците во Македонија се Шиптари и кои пет банки не вредат на пазарот на гласови.

Во новата аудио бомба тој вели:

Пет банки не вредат. Не вредат на пазарот на гласови. Со избори и они ќе се валоризираат….

Целиот разговор слушнете го во продолжение

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани