Tuesday, May 30, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВИДЕО: Навредите на Заев кон народот кои пред извесно време имаше можност...

ВИДЕО: Навредите на Заев кон народот кои пред извесно време имаше можност јавноста да ги слушне од објавените аудио бомби

-На таков народ да му е..ам мајката! Е..ем ти народ таков! Море ма..то мамино ќе му го е..ам! Се ќе соберам на купче и шуто и рогато се! Мамето ќе им го еам после на сите што ќе ми влезат во коалиција! Е..аму името е..аму!, ова се само дел од навредиде на лидерот на СДСМ Зоран Заев кои пред извесно време имаше можност јавноста да ги слушне од објавените аудио бомби.

Лицата над 18 години на 15-ти јули можат да одговорат на прашањето:

Дали овој човек заслужува доверба од народот на Република Македонија? Излези и гласај! Македонија е во твоите раце!, стои во објавеното видео на каналот на ЈуТјуб на ВМРО-ДПМНЕ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани