Sunday, January 29, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИЗаев си го доби по нос сред пазар. "Нема веќе албански гласови...

Заев си го доби по нос сред пазар. “Нема веќе албански гласови за тебе во Тетово”

Заев си го доби по нос сред пазар. “Нема веќе албански гласови за тебе во Тетово”

На прашањето на Заев како нема да ги имаме, пазарџиите му одговорија: „Ќе прајме ова, ќе прајме она, ништо! За Тетово немате направено ништо!“, порачаа тетовските пазарџии.

Заев си го доби по нос сред пазар. "Нема веќе албански гласови за тебе во Тетово"

Публикувахте от Мисија в Четвъртък, 9 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани