Wednesday, May 31, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИНајновиот спот на ВМРО-ДПМНЕ предизвикува ежење: Да започнеме со обновата на урнисаното...

Најновиот спот на ВМРО-ДПМНЕ предизвикува ежење: Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината

Изгреј, Сонце!
Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината!
За нас, за нашите деца!
Изгреј, Сонце!
Обновата Доаѓа!

Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината!За нас, за нашите деца!Изгреј, Сонце!Обновата Доаѓа!#ИсправиСеМакедонијо#ОдбериОбнова

Публикувахте от Рашела Мизрахи в Вторник, 7 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани