Saturday, June 3, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТЖенското тело и природност претставено во текот на целата бременост (видео)

Женското тело и природност претставено во текот на целата бременост (видео)

Валерија Липоветски решила да сподели дел од нејзината приватност но и убавина, односно како бременоста го менувала нејзиното тело секоја недела, притоа покажувајќи колку е неверојатна оваа трансформација. Погледнете го видеото и уживајте во природата на една жена која носи живот во себе!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани