Sunday, October 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВМРО - ДПМНЕ и Коалицијата за Обнова на Македонија на средба...

ВМРО – ДПМНЕ и Коалицијата за Обнова на Македонија на средба со уметниците

Денес имавме кафе средба со уметниците.

На почетокот на средбата поразговаравме за проектите кои се предвидени во програмата на ВМРО ДПМНЕ и Коалицијата за Обнова на Македонија.

Во продолжение на средбата уживавме во прекрасната позитивна енергија која ја шират овие луѓе. – напиша Претседателот на ОК Карпош, Тони Јаревски.

Денес имавме кафе средба со уметниците. На почетокот на средбата поразговаравме за проектите кои се предвидени во…

Публикувахте от Toni Jarevski/Тони Јаревски в Четвъртък, 2 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани