Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИЧовек што се изгорел од Зоран Заев дува на сите политичари -...

Човек што се изгорел од Зоран Заев дува на сите политичари – новиот спот на ВМРО-ДПМНЕ (ВИДЕО)

Дајте ни шанса да ги поразиме омаловажувањата и срамот. Да победи обновата на Македонија. Се обврзувам да не ве разочарам. Со заеднички сили да ја обновиме Македонија, порачува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во најновиот спот од кампањата за обнова на Македонија.

Заеднички да ја обновиме Македонија

Дајте ни шанса да ги поразиме омаловажувањата и срамот. Да победи обновата на Македонија.Се обврзувам да не ве разочарам. Со заеднички сили да ја обновиме Македонија. #ОдбериОбнова#ИсправиСеМакедонијо

Публикувахте от Hristijan Mickoski в Сряда, 1 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани