Saturday, December 2, 2023
домаВЕСТИ(ФОТО) Градоначалникот на општина Зелениково Борче Гиевски градоначалник или пак извор на...

(ФОТО) Градоначалникот на општина Зелениково Борче Гиевски градоначалник или пак извор на зарази?!

Градоначалник, татко на општината или пак извор на зарази?!
Официјално од неофицијални извори дознаваме дека и Борче Гиевски ја прогласуел короната за умрено.
Еве, во најава новиот кластер “СДС Зелениково и неговото поблиското раководство”.
Да се излезе на избори е безбедно доколку не сте како Борче Гиевски. Или пак како тие околу него на фотографиите.

Градоначалник, татко на општината или пак извор на зарази?!Официјално од неофицијални извори дознаваме дека и Борче…

Публикувахте от УМС Вмро-Дпмне ОК Зелениково в Петък, 10 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани