Saturday, December 2, 2023
домаЖИВОТТУТОРИЈАЛ ЗА СИТЕ МЛАДИ МАЈКИ – ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ЗА...

ТУТОРИЈАЛ ЗА СИТЕ МЛАДИ МАЈКИ – ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ЗА ГРИЖАТА НА ВАШЕТО НОВОРОДЕНЧЕ

Новороденчето во секое семејство  носи многу радост, преголема среќа, посебна љубов  но исто така и огромна одговорност.

Новите родители минуваат низ тежок период кога се грижат за своето мало бебе, кој вклучува недостаток од сон, не доволно искуство со решавање на состојбите и потребите на новороденчето и дали правилно го храните. Погледнете го ова видео и бидете подготвени за вашето малечко.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани