Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИСтојанче Ангелов од „Достоинство“ застана во одбрана на пејачката Дуа Липа

Стојанче Ангелов од „Достоинство“ застана во одбрана на пејачката Дуа Липа

Стојанче Ангелов од „Достоинство“ застана во одбрана на пејачката Дуа Липа.

Тој вели дека таа е одлична пејачка и покрај тоа што на социјалните мрежи се фали со картата на „Голема Албанија“ на која има и делови од Македонија.

Социјалните мрежи пак вријат со коментари дека не му доликува на еден генерал кој во 2001 година се борел против терористи, сега да брани поддржувачи на „Голема Албанија“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани