Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИОва е Васил Камчев од Кавадарци, координатор на стечајците револтиран од лагите...

Ова е Васил Камчев од Кавадарци, координатор на стечајците револтиран од лагите на СДСМ

Ова е Васил Камчев од Кавадарци, координатор на стечајците. Васил раскажува како биле излажани за да излезат на протести во 2016 и што се лажно им било ветувано, стои во описот на видеото кое кружи на социјалните мрежи.

Камчев воедно е еден од оние кои револтирани од лагите на СДСМ, за кои како што вели се ненародна партија, ја запали партиската книшка.

Ова е Васил Камчев од Кавадарци, координатор на стечајците. Васил раскажува како биле излажани за да излезат на протести во 2016 и што се лажно им било ветувано.Слушнете.

Публикувахте от Социјална Правда в Неделя, 12 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани