Sunday, December 10, 2023
домаВЕСТИМилески до Заев: Извади ја прво фолијата муртинец

Милески до Заев: Извади ја прво фолијата муртинец

„Извади ја прво фолијата, ебати глупавиот муртинец“, му напиша активистот Роберт Милески на лидерот на СДСм, Зоран Заев.

Инаку, Заев се пофали на соц-мрежите со фотка од Преспа на која демек сече баклава, а фолијата не е тргната. Најверојатно, баклавата била многу вкусна со пластична фолија, коментираат на социјалните мрежи по овој, најнов кикс на Заев.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани