Sunday, December 10, 2023
домаЖИВОТВидео кое ќе ве стопи – кученце свири на клавир и пее...

Видео кое ќе ве стопи – кученце свири на клавир и пее додека мало слатко детенце танцува

Се работи за спасено кученце кое стана познато по неговите неверојатни способности за свирење клавир. Овој талент не завршил тука , исто така обожава да пее и е одлично кога станува збор за чување деца. Неодамна, сопствениците на Бади објавиле урнебесно видео каде што тој заедно со неговата ‘сестричка’  прават вистинска журка! Видео со над 4 милиони прегледи, а кога ќе го погледнете видеото и на вас ќе ви стане јасно зошто толку прегледи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани