Sunday, December 10, 2023
домаЖИВОТАгонијата не престанува: Дуа Липа објави фотографија во танга, а прашањата дали...

Агонијата не престанува: Дуа Липа објави фотографија во танга, а прашањата дали задникот и е толкав од сарма и ајвар станаа хит

Англиската пејачка Дуа Липа е една од најозборуваните пејачки во негативна смисла овие денови на целиот Балкан.

Имено откако пејачката сподели фотографија на својот Инстаграм профил од картата на Голема Албанија вклучувајќи ја и Македонија, јавноста речици да избувна.

Потоа пејачката се извини и изјави дека била погрешно протолкувана нејзината објава, но гневот кај јавноста не застана тука откако таа во интервју зборуваше дека ајварот и сармата се албански специјалитети.

По сето ова таа се охрабри и сподели фотографија во танга од плажа, па нејзината агонија започна.

На коментарите и прашањата дали нејзиниот задник е таков од јадење сарми и ајвар иако не одговори тие станаа хит на социјалните мрежи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани